Bezplatný pronájem tiskových zařízení

O Společnosti

Našim hlavním krédem je spokojenost zákazníka. Toho se snažíme dosáhnout především zaměřením na KVALITU dodávaných produktů a služeb a i díky tomu se nám daří rozšiřovat řady našich odběratelů, zaměstnanců a spolupracovníků. v dnešní době, kdy se zásluhou našich techniků podařilo omezit reklamace námi renovovaných kazet na méně než 3%, se můžeme intenzivně věnovat vývoji a renovacím typů, které jsou na trhu novinkou.

V současné době Vám naše firma může nabídnout tyto služby:

 • renovace inkoustových a tonerových kazet do tiskových a kopírovacích zařízení a faxů,
 • prodej kompatibilního spotřebního materiálu,
 • prodej originálního spotřebního materiálu,
 • prodej tiskových a kopírovacích zařízení a faxů,
 • servis tiskových a kopírovacích zařízení,
 • bezplatný pronájem tiskových zařízení,
 • větším firmám, úřadům a nemocnicím vytvoření konsignačního skladu (naskladníme Vám zboží odpovídající dvouměsíční spotřebě a fakturujeme pouze to, co se během každého měsíce spotřebuje),
 • poradenskou činnost v oblasti tisku,
 • výkup prázdných kazet.


Záruky

Na všechny renovované a kompatibilní inkoustové a tonerové kazety poskytujeme záruku 24 měsíců od data prodeje. v případě reklamace vyměníme kus za kus, a to nejpozději do 48 hodin. Na originální spotřební materiál poskytujeme záruku 24 měsíců od data výroby.


Dodací podmínky

Distribuce renovovaných, kompatibilních a originálních inkoustových a tonerových kazet je realizována prostřednictvím našich obchodních zástupců, a to do 48 hodin, běžné jsou dodávky do 24 hodin na Váš stůl. Běžné typy renovovaných kazet jsme navíc schopni na požádání dodat z našich zásob.


Proč využít naše služby?

 1. Používáním renovovaných inkoustových a tonerových kazet získá zákazník úsporu mnohdy až 70% ve srovnání s kazetami originálními, a to při zachování stejné kvality tisku.
 2. Kapacita renovovaných inkoustových kazet je v mnoha případech vyšší než u kazet originálních a přesto je cena mnohem nižší.
 3. Používáním renovovaných kazet zákazník šetří životní prostředí, prázdné kazety se nikde nehromadí, nemusí se dále zpracovávat, recyklovat apod., naopak prázdná tonerová kazeta se dá renovovat ještě několik let, je téměř nesmrtelná, stačí vyměnit pouze některé díly.

Kontaktujte nás

Budeme rádi, když nám zde napíšete svůj e-mail a zprávu a my se Vám ozveme zpět.